Oferta firmy AK-BET

Zapraszamy Państwa na zapoznanie się z naszą ofertą, dzięki której z pewnością pomoże w udogodnieniach każdego klienta.

 

Transport
Betoniarnia
Wyroby betonowe
Transport

 


Budowa i sprzedaż domów

Do państwa dyspozycji również wykonujemy prace postawienia domu rodzinnego.

 Firma AK-BET oferuje sprzedaż i budowę domów jednorodzinnych po bardzo konkurencyjnych cenach. Budujemy i sprzedajemy domy w każdym stanie: surowym, otwartym, zamkniętym, deweloperskim i pod klucz. Do budowy domów stosujemy wyłącznie materiały bardzo wysokiej jakości oraz przemyślane i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Betoniarnia
Wyroby betonowe


Zarówno Lublin, jak i całe województwo Lubelskie codziennie się zmienia. Buduje się coraz więcej nowych domów i osiedli mieszkaniowych. Ten proces jest niezbędny, ponieważ dużo ludzi potrzebuje komfortowych domów jednorodzinnych lub mieszkań w domach wielorodzinnych. Lubelska firmy budowlane oferują budownictwo na różnym poziomie jakości i w zróżnicowanej cenie. Firma AK-BET buduje domy jednorodzinne i wielorodzinne wysokiej jakości w całym województwie mazowieckim.

Budowa domu to proces wieloetapow


Wyroby betonowe

 

Kręgi betonowe:

 •    800X1000
 • 1000X1000
 • 1000X1200
 • 1000X1400
 • 1000X1600
 • 1000X1800
 • 1000X2000

Przepusty drogowe:

 • 400X1000
 • 600X1000
 •     800X1000

   

Płyty drogowe:

 • 1000X3000 M 1
 •               500X3000 M

 

 

 

Transport
Betoniarnia
Wyroby betonowe

 


Pompowanie betonu.

Fakt, że dysponujemy tak zróżnicowanym i niezawodnym zapleczem, sprawia że jesteśmy sprawdzonym i rekomendowanym partnerem przez wiele przedsiębiorstw budowlanych w Polsce.

 

 

Transport

 

 

Beton to materiał powstały z cementu, kruszywa grubego idrobnego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków.

Kiedy mamy do czynienia z całkowicie wymieszanymi składnikami betonu, które są jeszcze w stanie umożliwiającym zagęszczenie – nazywamy to mieszanką betonową. Jeżeli mieszanka jest w stanie stwardniałym i osiągnęła już pewien poziom wytrzymałości na ściskanie – staje się betonem stwardniałym.
Betony dzielimy według następujących kryteriów:
ze względu na gęstość: betony lekkie, średnie i ciężkie,ze względu na zasadniczą funkcję: betony konstrukcyjne, izolacyjne termiczne, żaroodporne, wodoszczelne, nawierzchniowe, betony odporne na ścieranie, betony osłonowe jako ochrona przed promieniowaniem,ze względu na składnik spoiwowy: beton cementowy, żywiczny, asfaltowy,ze względu na składnik kruszywa: beton żwirowy, keramzytowy, tupkoporytowy,
ze względu na miejsce produkowania mieszanki betonowej – beton towarowy tzn. transportowany na miejsce wbudowania z zakładu wytwórczego w postaci mieszanki betonowej – mieszaniny spoiwa cementowego, kruszywa i wody w ściśle określonych proporcjach.

 

Beton dzielimy według gęstość pozornej:

Lekki – mniejsza niż 2000 kg/m3

Zwykły – między 2000 kg/m3 a 2600 kg/m3

Ciężki – powyżej 2600 kg/m3

 

Betoniarnia

 

Ważną cechą betonu jest jego wytrzymałość na ściskanie. Gwarantowaną wartość wytrzymałości określa klasa betonu.

Produkowany przez nas beton spełnia wymagania odpowiednich norm. Wraz z wejściem do Unii Europejskiej i dostosowywaniem polskich przepisów do unijnych, została wprowadzona nowa norma (PN-EN 206-1) określająca wytrzymałość betonów zwykłych symbolem C../.. (np. C20/25 oznacza beton o minimalnej wytrzymałości charakterystycznej oznaczonej na próbkach walcowych wynoszącej 20 MPa (próbka walcowa o wymiarach: średnica 15 cm, wysokość 30 cm) i minimalnej wartości wytrzymałości charakterystycznej (wytrzymałość charakterystyczna to wartość osiągana przez minimum 95% próbek danej partii, równoznaczne jest to z 5% przedziałem ufności) oznaczonej na próbkach sześciennych wynoszącej 25 MPa (próbka sześcienna 15 cm × 15 cm × 15 cm). Zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003 klasy określają wytrzymałość charakterystyczną na ściskanie, mierzoną w 28 dniu dojrzewania betonu.

 

 

Wyroby betonowe

 

 

Skala gigantycznych projektów budowlanych

przerasczęstokroć wyobrażenia konstruktorów maszyn budowlanych mających zapewnić sprzęt niezbędny do ich realizacji. Dzięki stacjonarnym pompom do betonu oraz dostępności technologii z nimi związanych realizacja bardzo skomplikowanych i dużych projektów budowlanych zlokalizowanych niejednokrotnie w „trudnych” miejscach staje się możliwa, a niekiedy wręcz prosta.

  

 

 

 

Transport

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do transportu i podawania mieszanki betonowej oraz transportu oferowanych przez nas towarów:

W zależności od zapotrzebowania klienta możemy nająć dodatkowe betonomieszarki lub wywrotki.

Transport            Betoniarnia